Land Rover Classic – Defender Works V8 Trophy

Land Rover Classic pokračuje v impozantním expedičním odkazu původního Defenderu s omezenou produkcí dobrodružných vozidel Defender Works V8 Trophy pro exkluzivní soutěž na hradě Eastnor v roce 2021.

Na základě rekonstruované specifikace Defender Works V8 z let 2012-2016 vyvinuté společností Land Rover Classic, včetně 405PS / 515Nm 5.0 litrového benzínového hnacího ústrojí V8, osmistupňové automatické převodovky ZF a komplexních upevňovaných balíčků odpružení, řízení a brzdění, jsou vozidla Trophy vybavena širokou škálou dalších vylepšení speciálně přizpůsobených pro použití v terénu.

Pětadvacet příkladů Defender Works V8 Trophyve směsi karoserie 90 a 110 bude dokončeno výhradně v jedinečné barvě Eastnor Yellow s odpovídajícími 16palcovýmiocelovými koly. Contrasting Narvik Černé nátěrové prvky na podsvícení kol, kapotě a zadních dveřích. Účelová vozidla také dostávají LED světlomety, přední mřížku Heritage, unikátní označení Land Rover Trophy.

Defender Works V8 Trophy je navržen tak, aby se vypořádal s nejnáročnějšími vytrvalostními výzvami. Další terénní sada zahrnuje přední naviják, vícebodovou expediční klec, střešní nosič, ochranu podvozku, zvýšený přívod vzduchu, LED reflektory a pneumatiky do bahna.

Uvnitř, okamžitě rozpoznatelné 4×4 těží z plného černého windsorského koženého čalounění se sportovními sedadly Recaro, kontrastního žlutého prošívání a na zakázku Land Rover Trophy hodinového ciferníku Elliota Browna. K dispozici je také vlastní klasický infotainment systém Land Rover Classic s integrovanou navigací a konektivitou mobilních zařízení.