Oblečte se značkou Land Rover

Oblečení a dárkové předměty navržené exkluzivně značkou Land Rover. Seznamte se s celým sortimentem oblečení, dárků a příslušenství.

V roce 1948 Maurice Wilks a jeho bratr Spencer odhalili první světový Land Rover. O více než 70 let později se to, co započalo svůj život jako skica v písčinách Anglesey, stalo mezinárodním symbolem dobrodružství. Nyní žije ikona dál s novou kolekcí Heritage. Příslušenství lifestylové doplňky inspirované bohatým dědictvím Land Roveru a vyrobené pro budoucí generace

Ať už utíkáte z města nebo jej zkoumáte, kolekce Land Rover je doma v každém terénu. Charakteristická a pečlivě vyrobená sada příslušenství a doplňků navržená pro život, ať už jej žijete kdekoli.

Nový Land Rover Defender se stává nadčasovým (proto název above and beyond). A nyní zde máme kolekci, která k němu pasuje. Spolupráce mezi společností Land Rover a Musto, která je robustní a inovativní, je navržena tak, aby vás odvezla kamkoliv a o vše se postarala. Kolekce je vyrobena ze silných a odolných materiálů s technickou přesností. A testována v reálných podmínkách. Tím je dána vytrvalost.

Pro objednání nás kontaktujte na e-mailové adrese:
eshop@def-tec.cz