LÉTO 2019

Přinášíme akční nabídku

Vážený zákazníku.

Pravý Land Rover se prezentuje v té nejlepší formě v každém ročním období. Abyste si mohli ihned a bezstarostně užívat první pěkné dny, připravili jsme pro Vás několik zajímavých nabídek.

Při kompletní prohlídce uvedeme Vaše vozidlo do režimu dobrodružství a prověříme veškeré díly ohledně jejich stavu a funkce. Pokud bude nutné něco vyměnit, použijeme výhradně originální díly v prémiové kvalitě, které jsou testovány podle nejvyššího standardu.

Abyste s Vaším vozem mohli prožít všední den co nejpraktičtěji, vyvinuli jsme originální příslušenství Land Rover Gear. Zde naleznete praktické a estetické pomocníky od nosičů jízdních kol po příslušenství pro domácí zvířata.

A na závěr – správný styl. Samozřejmě si uvědomujeme, že jako fanoušek značky Land Rover kladete zvláštní důraz na individualitu. S doplňky z naší kolekce Land Rover se Vašemu autu nic nevyrovná.

Jste připraveni vyrazit do nové sezóny s nezkrotnou radostí z jízdy? Pak nahlédněte do naší digitální brožury. Najdete v ní podrobné informace o naší bohaté nabídce, kterou můžete objednat v našem e-shopu.

Samozřejmě jste také kdykoli srdečně vítaní v našem autorizovaném servisním centru.