DEZINFEKCE KLIMATIZACE

Abyste se mohli ve svém voze nadechnout z plných plic, připravili jsme pro Vás nabídku dezinfekce klimatizace a výměnu…

HLEDÁME MECHANIKA

Příležitost pro Vás, která za to stojí.
Zajímá Vás práce u prémiové značky?

PÉČE O VŮZ

Vytvořili jsme pro Vás a Váš vůz nabídku mycích programů a balíčků, díky kterým bude Váš vůz zase jako nový! Balíčky se dají různě kombinovat a náš detailingový expert Vám vše rád vysvětlí a doporučí, co by Vašemu vozu nejvíce prospělo, popřípadě s ním můžete zkonzultovat Vaši představu.

Oblečte se značkou
Land Rover

Oblečení a dárkové předměty navržené exkluzivně značkou Land Rover.

Nový Land Rover Defender

Dlouho očekávaný Land Rover Defender byl představen na autosalonu ve Frankfurtu 10. září 2019.

NEMÁTE ČAS?
POTŘEBUJETE
FULL-SERVICE?

Nemáte čas nebo Vás prostě nebaví řešit vše potřebné kolem Vašeho vozu? Naše Autorizované Servisní Centrum se rádo postará úplně o vše za Vás. Převezmeme potřebné týkající se Vašeho vozu a vše odbavíme! A Vy se můžete v klidu věnovat tomu, co je pro Vás skutečně důležité.

Discovery
slaví 30 let

Land Rover představil svůj model Discovery během autosalonu ve Frankfurtu v roce 1989, shodou okolností, když se NASA připravila vyslat Space Shuttle Discovery na svou devátou misi. Jedná se o jedno z mála vozidel…

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

NAŠE NABÍDKA

Jako autorizovaný servis nabízíme služby pro všechny modely a roky výroby všech vozů značky Land Rover od běžných servisních prohlídek přes složité opravy

❯ ZJISTIT VÍCE

Nabízíme komplexní služby pro Vás a Váš vůz. Pomůžeme Vám při koupi Vašeho vozu, připravíme Vaše vozidlo na STK a emise, odtáhneme Váš nepojízdný vůz a poskytneme náhradní vozidlo nebo prostě jen Váš vůz umyjeme.

❯ ZJISTIT VÍCE

Provádíme Expediční a závodní úpravy dle Vašich představ. Jsme autorizovaným úpravcem společnosti Startech, jako autorizovaný partner provádíme montáže nezávislého topení Webasto a fólií SunTek.

❯ ZJISTIT VÍCE

1

let na trhu

1 +

obsloužených vozů

1 h

prům. objednací doba