ZÁRUKA

ZÁRUKA NA NOVÝ VŮZ

Tři roky jistoty. Každý nový vůz značky Jaguar je chráněn tříletou zárukou, která začíná běžet dnem předání vozu prvnímu majiteli. V případě, že bude některý z originálních dílů Jaguar v průběhu záruční doby kvůli výrobní vadě nutné opravit nebo vyměnit, pak tyto práce provede kterýkoliv ze smluvních partnerů Jaguar zdarma, a to s použitím originálních dílů Jaguar, bez ohledu na případnou změnu majitele*. Mějte prosím na vědomí, že na pneumatiky poskytuje záruku jejich výrobce. Při uplatnění záručních nároků Vás prodejce Jaguar plně podpoří.

*Platí obchodní podmínky. Další informace Vám rád poskytne prodejce vozů Jaguar.

ZÁRUKA NA DÍLY A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Kromě záruky na vozidlo, která se vztahuje na veškeré dodané díly zakoupené v rámci originálního příslušenství společně s automobilem, poskytuje Jaguar rovněž záruku na originální díly a příslušenství značky Jaguar, které si zakoupíte u smluvního partnera, prodejce nebo dodavatele náhradních dílů Jaguar.

PŘÍSLUŠENSTVÍ INSTALOVANÉ DO NOVÉHO VOZU

Na originální příslušenství Jaguar, instalované během jednoho měsíce resp. 1 500 km po první servisní prohlídce vozu (podle toho, co nastane dříve) u některého ze smluvních servisních partnerů Jaguar, se vztahují stejné záruční podmínky a termíny jako jsou poskytované v rámci záruky na vůz.

PROHLÁŠENÍ O ZÁRUCE NA DÍLY A PŘÍSLUŠENSTVÍ

V případě, že bude nutno některý originální díl nebo příslušenství Jaguar vzhledem k vadě materiálu nebo výrobní vadě opravit nebo vyměnit, pak tyto práce budou provedeny smluvním partnerem značky Jaguar zdarma. Mějte prosím na vědomí, že veškeré originální díly a příslušenství značky Jaguar jsou speciálně konstruované tak, aby po jejich instalaci každý vůz Jaguar splňoval nadále požadavky na bezpečnost a spolehlivost stanovené značkou Jaguar. Z toho důvodu doporučujeme používat pro Váš vůz pouze originál díly a příslušenství značky Jaguar. Myslete prosím na to, že neoriginální díly a příslušenství nejsou firmou Jaguar testované a homologované, a že společnost Jaguar není schopna posoudit jejich vhodnost a bezpečnost. Na veškeré škody, způsobené použitím neoriginálních dílů a příslušenství, není možné uplatnit záruku.

POSLAT POPTÁVKU

OSOBNÍ ÚDAJE

KONTAKTNÍ ÚDAJE

VOZIDLO A TERMÍN