JAGUAR CARE

PRO VAŠI JÍZDU BEZ STAROSTÍ

Zcela bezstarostný paket Jaguar Care: záruka a výrobcem předepsaný servis* 3 roky, resp. do najetí 100 000 kilometrů (co nastane dříve).

Postaráme se o všechno. Nejvyšší kvalita a preciznost v každém detailu zůstávají naším cílem i poté, co Vaše vozidlo opustilo výrobní závod. Program Jaguar Care přináší pro aktuální modelovou paletu nových vozidel vysoce atraktivní balíček služeb, s nímž jste na cestách bez starostí: záruku po dobu tří let* od první registrace/předání vozidla prvnímu držiteli nebo do najetí 100 000 km (podle toho, která z okolností nastane dříve) plus 3 roky servisních prohlídek** – bez dodatečných nákladů.

*Nabídka zahrnuje veškeré opravy nebo výměny dílů v důsledku opotřebení nebo poškození nad rámec normálních pravidelných servisních prohlídek doporučených výrobcem.

**Nabídka nezahrnuje veškeré opravy nebo výměny dílů v důsledku opotřebení nebo poškození nad rámec normálních pravidelných servisních prohlídek doporučených výrobcem.

Výrobcem předepsaný servis bude v prvních třech letech (bez omezení kilometrů, resp. do najetí 100 000 km*) od registrace/předání vozidla prvnímu držiteli zajišťovat vyškolený tým našich mechaniků – bez dodatečných nákladů**.

Poskytuje Vám ochranu, kterou od společnosti Jaguar očekáváte. Rozsáhlý paket záručního plnění garantuje péči o zákazníka a jeho podporu na vysoké úrovni.

Ochranu před poškozením nebo vadami na zevnějšku Vašeho vozu Vám zajistí následující záruky: Záruka na lak a Záruka proti korozi.

Doplňková ochrana, lepší poměr cena-výkon, komplexní ochrana po uplynutí záruky výrobce.

Jaguar Care zahrnuje také tříletou asistenční službu s celoevropskou platností pro případy nouzových situací na cestách. Budete mít jistotu, že Vás Jaguar nenechá na holičkách, ať Vás potká porucha nebo nehoda, či jen menší nepříjemnosti, jako je proražená pneumatika.

OBJEDNAT NA SERVIS

OSOBNÍ ÚDAJE

KONTAKTNÍ ÚDAJE

VOZIDLO A TERMÍN