COVID-19 INFO

Vážení zákazníci,

provoz našeho Autorizovaného Servisního Centra DEF-TEC je nepřerušen. Aby tomu tak mohlo zůstat, přijali jsme maximální opatření, abychom zajistili co největší bezpečnost Vás i nás a mohli zdárně pokračovat v naší práci.

S ohledem na vydané nařízení vlády ČR ze dne 16. 3. 2020 od 0:00 hodin jsme zavedli následující opatření k provozu našeho servisního centra.

Příjem a předávání vozů probíhá nyní v tomto režimu:

Před návštěvou našeho Servisního Centra/Přijímacího technika nás nyní kontaktujte vždy DOPŘEDU TELEFONICKY

 • Příjímací technik nebo jiný zaměstnanec společnosti Vám položí několik bezpečnostních otázek a následně se s Vámi ochotně na všem domluví.
 • Pro zákazníky zajišťujeme rovněž PICK-UP Servis a FULL Servis, který spočívá v tom, že Vy nemusíte opouštět svůj domov. Po předchozí telefonické domluvě vozidlo vyzvedneme u Vás doma nebo na firmě a zase Vám ho po opravě přivezeme.
 • Pokud si přeci jen chcete vůz přivézt/ odvézt sami, tak Vás požádáme o ohleduplnost při Vašem příjezdu a předávání příjem vozu na servis/ opravu. Do areálu Servisu a prostoru příjmu oprav prosíme vstupujte vždy s nasazenou rouškou nebo její alternativou.
 • V případě, že se necítíte dobře nebo jste byli v karanténě nebo je někdo z Vašich blízkých v karanténě, buďte prosíme zodpovědní a ohleduplní a tuto skutečnost
  nám vždy hlaste bez výjimek!
   
 

Pro objednávky náhradních dílů, objednávky v e-shopu i řešení pojistných událostí prosím využívejte v maximální možné míře veškerou elektronickou komunikaci (telefon, chat, e-mail).

Ujišťujeme Vás, že v našem Autorizovaném Servisním Centru bereme epidemii viru COVID-19 zcela vážně a děláme vše proto, abychom ochránili zdraví Vás i našich zaměstnanců.

 • Prostory našeho Servisního centra prochází pravidelnou denní dezinfekcí, dbáme i na dezinfekci vozů samotných.
 • Nikdo z našich zaměstnanců v posledních dnech necestoval do zahraničí.
 • Všem našim zaměstnancům jsme zrušili školení i pracovní cesty.
 • Probíhají interní preventivní opatření k zamezení šíření viru.

Prosíme, sledujte naše webové stránky a sociálně sítě, kde najdete aktuální informace podle dalšího vývoje. Veškerá výše uvedená opatření platí do odvolání.

Možnost platby pouze hotově či kartou.

Váš tým DEF-TEC