JARNÍ NABÍDKA
NOVÝ
JAGUAR XF

KRÁSNÝ, LUXUSNÍ, PŘIPOJENÝ.

PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOSTI

Příležitost pro Vás, která za to stojí.

Zajímá Vás práce u prémiové značky?

JAGUAR SLAVÍ 60. VÝROČÍ IKONICKÉHO TYPU E.
NEMÁTE ČAS?
POTŘEBUJETE
FULL-SERVICE?

Nemáte čas nebo Vás prostě nebaví řešit vše potřebné kolem Vašeho vozu? Naše Autorizované Servisní Centrum se rádo postará úplně o vše za Vás. Převezmeme potřebné týkající se Vašeho vozu a vše odbavíme! A Vy se můžete v klidu věnovat tomu, co je pro Vás skutečně důležité.

JAGUAR CARE

PRO VAŠI JÍZDU BEZ STAROSTÍ. Pro aktuální modelovou paletu nových vozidel přináší program Jaguar Care záruku po dobu tří let od první registrace nebo do najetí 100 000 km plus 3 roky servisních prohlídek.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

NAŠE NABÍDKA

Jako autorizovaný servis nabízíme služby pro všechny modely a roky výroby všech vozů značky Jaguar od běžných servisních prohlídek přes složité opravy

❯ ZJISTIT VÍCE

Nabízíme komplexní služby pro Vás a Váš vůz. Pomůžeme Vám při koupi Vašeho vozu, připravíme Vaše vozidlo na STK a emise, odtáhneme Váš nepojízdný vůz a poskytneme náhradní vozidlo nebo prostě jen Váš vůz umyjeme.

❯ ZJISTIT VÍCE

Pro Vaši jízdu bez starostí. Pro aktuální modelovou paletu nových vozidel přináší program Jaguar Care záruku po dobu tří let od první registrace nebo do najetí 100 000 km plus 3 roky servisních prohlídek.

❯ ZJISTIT VÍCE

1

let na trhu

1 +

obsloužených vozů

1 h

prům. objednací doba